AI - Stażysta C++ z Grafiką 3D w zespole Vision Intelligence

1 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Wieruszów
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę
  • Forma pracy Pełny etat
  • Wynagrodzenie 1 500,00 zł
  • Dodano 2019.07.08

Opis stanowiska

praca telekomunikacja Wieruszów, praca obsługa klienta Wieruszów, praca staż Wieruszów

Tworzeniem rozwiązań z zakresu grafiki 3D pozwalających na usprawnienie jej działania na urządzeniach mobilnych
Wymagania

Studenci informatyki, elektroniki, telekomunikacji i/lub pokrewne
Umiejętność programowania w językach C++
Znajomość OpenGL (ES) i/lub Vulkan i/lub EGL
Atutem będzie znajomość Androida
Atutem będzie znajomość zagadnień związanych z wirtualizacją oraz optymalizacją
Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
Oferujemy

Płatną praktykę w międzynarodowej firmie w wymiarze 3 miesięcy (z możliwością przedłużenia)
Rynkowe wynagrodzenie
Możliwość rozwoju i doskonalenia kwalifikacji w zespole światowej klasy specjalistów
Uczestnictwo w realizacji innowacyjnych i ciekawych projektach
Elastyczne godziny pracy

Ważne do: 2020.07.07, wyświetleń: 94

nr ogłoszenia: 2537