Specjalista ds. BHP

2,00 - 3,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Wieruszów
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę
  • Forma pracy Pełny etat
  • Wynagrodzenie 2,00 - 3,00 zł
  • Dodano 2019.07.03

Opis stanowiska

praca bhp Wieruszów, praca kontroler Wieruszów, praca audytor Wieruszów

  • Wykonywanie obowiązków Inspektora BHP na realizowanych budowach
  • Nadzorowanie i koordynowanie procesu wykonywania robót budowlanych w obszarze BHP
  • Nadzór nad dokumentacją BHP na projektach
  • Ścisła współpraca z Klientem w zakresie bezpieczeństwa na projektach
  • Optymalizacja procesów związanych z BHP
  • Organizacja szkoleń
Wymagania

Wykształcenie wyższe lub średnie pokrewne (preferowane osoby rozpoczynające lub chcące rozpocząć studia podyplomowe w zakresie BHP),
Znajomość tematyki;
Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
Dyspozycyjność, doskonała organizacja pracy, dokładność;
Odpowiedzialność, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole
Oferujemy

Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w duńskim przedsiębiorstwie;
Cykliczne wolne przypadające ponad wymiar urlopu;
Atrakcyjne wynagrodzenie;
Pracę przy dużych projektach infrastrukturalnych i konstrukcjach offshore;
Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie działającej na rynku zagranicznym;
Pracę w przyjaznym zespole;
Szkolenia związane z tematyką BHP;
Zakwaterowanie.

Ważne do: 2020.07.02, wyświetleń: 71

nr ogłoszenia: 2481