DYSPOZYTOR

2 800,00 - 3 300,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Wieruszów
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę
  • Forma pracy Pełny etat
  • Wynagrodzenie 2 800,00 - 3 300,00 zł
  • Dodano 2019.07.01

Opis stanowiska

praca spedytor Wieruszów, praca logistyk Wieruszów, praca dyspozytor Wieruszów

optymalne planowanie i kontrolę tras dla kierowców w transporcie
kontrolę i rozliczanie kart pracy kierowców
współpracę z działami firmy - działem sprzedaży i działem transportu
przygotowywanie raportów z wykonanej pracy
wprowadzanie danych do systemów
zarządzanie flotą samochodową w przedstawicielstwie

Wymagania

wykształcenia min. średniego (preferowane o profilu logistycznym)
prawa jazdy kat. B
(mile widziane) doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
bardzo dobrej znajomości obsługi komputera w szczególności pakietu MS Office
umiejętności organizacji pracy własnej i koordynacji pracy innych osób
dużej samodzielności i asertywności w codziennych zadaniach
odpowiedzialnego, szybkiego podejmowania decyzji
umiejętności pracy pod presją czasu
umiejętności analitycznych
dodatkowym atutem będzie znajomość topografii województwa
Oferujemy

umowę o pracę
zatrudnienie w firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej
przyjazną atmosferę pracy
pracę w doświadczonym, dynamicznym zespole
system szkoleń wewnętrznych
narzędzia do pracy, telefon, laptop
dofinansowany pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna LuxMed, karta MultiSport)
możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Ważne do: 2020.06.30, wyświetleń: 67

nr ogłoszenia: 2425