Zastępca Kierownika Sklepu

2,00 - 3,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Wieruszów
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę
  • Forma pracy Pełny etat
  • Wynagrodzenie 2,00 - 3,00 zł
  • Dodano 2019.06.27

Opis stanowiska

praca sprzedaż Wieruszów, praca obsługa klienta Wieruszów, praca kierownik Wieruszów

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie m.in.
za: zapewnienie funkcjonowania sklepu zgodnie z obowiązującymi
standardami firmowymi, organizowanie i nadzorowanie pracy zespołu oraz
reprezentowanie firmy wobec klientów i dostawców.
Wymagania

- doświadczenie w pracy w sprzedaży, obsłudze klienta,

- doświadczenie w organizowaniu pracy zespołu,

- rzetelność i uczciwość,

- wysoka motywacja do pracy i nastawienie na realizację celów,

- umiejętność skutecznej komunikacji,

- gotowość do pracy w różnych porach dnia oraz w różne dni tygodnia (także w soboty i niedziele) oraz do pracy fizycznej,

- książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych.
Oferujemy

umowę o pracę bez okresu próbnego,

- atrakcyjne wynagrodzenie plus miesięczna premia i nagroda roczna,

- wyprawki dla dzieci (dla pierwszoklasisty, dla noworodków),

- paczki na dzień dziecka,

- bony i paczki na święta,

- program pożyczek i zapomóg,

- kartę Multisport,

- możliwość skorzystania z pakietów prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenie na życie,

- pakiet szkoleń.

Ważne do: 2020.06.26, wyświetleń: 86

nr ogłoszenia: 2407